Čo robíme

Čo robíme? webdesign, vývoj webových stránok, redakčné systémy pre web (CMS), tvorenie firemnej identity, design a print… Sme mediálni tvorcovia …

Náš skúsený tím tvorí uhladené a profesionálne web stránky, ktoré sú user-friendly a spĺňajú pravidlá prístupnosti a použiteľnosti. Web stránky sú napísané v prehľadnom a inteligentnom kóde, ktorý je SEO friendly a spĺňa W3C (World Wide Web Consortium) štandardy.

Ponúkame bezplatné online alebo osobné konzultácie, ktoré umožňujú klientom povedať nám ich špecifické požiadavky a najtajnejšie želania. To nám neskôr pomôže navrhnúť najefektívnejšie riešenie, ktoré najlepšie spĺňa ich potreby. Venujeme maximálnu pozornosť každej drobnosti v klientovej špecifikácii, aby sme mohli nájsť a implementovať najideálnejšie riešenie dostupné na trhu. V StoSolution berieme veľmi vážne potreby našich klientov a pracujeme v neustálom spojení s nimi, aby sme sa uistili, že vždy plne rozumieme ich požiadavkám.

Poskytujeme široké spektrum riešení a dodávame ich mnohým našim klientom. Ak chceme vybaviť vašu žiadosť, potrebujeme presne vedieť, čo od nás požadujete. Vyberte si preto jednu z uvedených oblastí nižšie pre viac informácií. Naším cieľom je poskytnúť vám riešenie, ktoré presne naplní vaše očakávania, nech sú už akékoľvek.

Webdesign a development
fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok