solutions

Vieme o dôležitosti budovania vašej značky, firemnej identity a marketingu pre váš online či offline biznis.


Naša škála služieb online marketingu poskytuje nástroje, ktoré sú potrebné na zvýšenie povedomia ľudí o vašom podnikaní a uvedenie novej činnosti na web. Bez ohľadu na to, či vám poskytneme rozvinutú kampaň alebo len jednoduchú mesačnú výpomoc, si môžete byť istí viditeľnými výsledkami.


branding Firemná Identita

Dôležitosť dobrého brandingu, teda metódy, ako vybudovať a posilniť pozície značky na trhu, je vždy mimoriadna, nikdy ju nemožno zveličovať. Branding vytvára imidž, s ktorým sa stotožňujú vaši zákazníci; tvorí celkový dojem z vašej firmy, ktorý bude lákať týchto potenciálnych zákazníkov alebo kupujúcich vašich produktov, aby boli s vami. Náš tím čaká na to, aby vaše obchodné meno a pocit z neho premenil na plnohodnotný marketingový nástroj. Našich expertov na grafický návrh naše vlastné know-how v oblasti médií využijeme na to, aby sme z obyčajného faktu, že vaša spoločnosť existuje, spravili vlastnosť, kvôli ktorej vás budú vyhľadávať klienti.

Balenie výrobkov ...V dobe, kedy po pozornosti zákazníkov volá stále rastúci prebytok produktov, je mimoriadne dôležité, aby ste o vašich výrobkoch dali vedieť. Zohnať dobrý návrh obalu je náročná úloha; pokiaľ bude vyhotovený zle, môže vás to stáť draho. StoSolution vám dokáže zabezpečiť odbornosť dizajnérov, ktorých potrebujete.

print Graphic Design & Tlač

Na doplnenie kompletného návrhu vášho marketingového materiálu pre vás môžeme zariadiť i tlačové služby.
Rozumieme typom tlače, ktoré si vyžaduje tá-ktorá práca, a uisťujeme vás, že kvalita výstupov bude maximálna. Okrem toho môžeme zabezpečiť konverziu všetkých vašich súborov do príslušného formátu, ktorý vyžaduje každá konkrétna tlačiareň.

Vďaka nášmu spojeniu s najlepšími londýnskymi tlačiarňami môžeme zaistiť, že všetok váš marketingový materiál bude vyhotovený najlepším možným štýlom. Vo vašom mene na seba prevezmeme kompletný servis, kde sa finalizované súbory s návrhmi odovzdajú naším partnerským tlačiarňam a vďaka vynikajúcej diskontnej štruktúre vám môžeme predostrieť mimoriadne výhodnú ponuku!!


consulting Konsulting

Ocenenie projektu.. Online podnikanie nie je nikdy bez komplikácií. V skutočnosti stále rastie množstvo aspektov, ktoré treba brať do úvahy. My vám môžeme poskytnúť cenné rady.

Sme profesionáli a spolupracujeme s odborníkmi zo všetkých odvetví online priemyslu, od prostredí hostingu a databázových serverov po štandardy rýchlosti a prístupnosti stránok. Dokážeme nájsť také odborné kapacity, ktoré potrebujete, aby ste sa s vašou firmou alebo poslaním pohli vpred.

Analýza užívateľskej skúsenosti. Skúsenosť užívateľa je z dlhodobého hľadiska významným činiteľom úspešnosti stránok pre zákazníkov a online aplikácií. Môžeme preskúmať použiteľnosť vašej webovej stránky a vyvinúť podrobnú stratégiu zlepšenia založenú na odozve užívateľov a analýzy odborníkov.

Web design and development London
fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok