kto sme

Sme elitná zostava talentovaných, mladých a priateľských multimediálnych fanatikov.

Máme slabosť pre efektívnu tvorbu web stránok a potrpíme si na kvalite designu web stránky, ktorý je tvorený na mieru vašim potrebám. Pri tvorbe designov web stránok a vývoji eshopov používame najnovšie technológie, ktoré sú v súlade s normami W3C (WWW Consortium). Web stránky z našej dielne sú vždy SEO friendly a v súlade s pravidlami prístupnosti.

Spoločnosť StoSolution je tvorcom multimediálnych aplikácií a poskytovateľom cenovo prístupných, komplexných webových riešení od roku 2007. Sme hrdí, že poskytujeme naše služby klientom doma, v Európe i globálne.

S preukázanými úspechmi a rukami plnými skúseností sme ukázali už mnohým spoločnostiam, ako profitovať z ich vlastného potencionálu. Mnohým klientom sme pomohli zvýšiť úspešnosť biznisu a zvýšiť ich obrat rozšírením ich poľa pôsobnosti.


web designer and developers

Rado

CEO & Director

web designer and developers

Julo

Senior developer

web designer and developers

Ján

Back-end developer

web designer and developers

Michal

Copywriter

web designer and developers

Scott

SEO expert

web deisgner and developers

Paľo

3D designer

Kto sme?
Číslo jeden v obore. Tvoríme moderný webdesign, vyvíjame web stránky, urobíme firemnú identitu alebo internetový obchod podľa vašich potrieb.

Prezrite si kompletný rozsah služieb, ktoré ponúkame

web deisgner and developers
Webdesign a development
fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok