solutions

Pracujeme s najmodernejšími technológiami a nástrojmi na produkciu médií, ktoré pracujú vo váš prospech a pre váš biznis.

Potrebujete médiá? Naši mimoriadne nadaní ľudia z mediálnych produkčných tímov vám ponúkajú pomoc. Môžeme navrhnúť, usmerniť, vybudovať a implementovať akýkoľvek typ média, ktorým chcete vylepšiť vašu webovú stránku alebo propagovať firmu či produkt.

Využívame celú škálu nástrojov, pomocou ktorých pre vás vytvoríme médiá šité na mieru – môže ísť o prácu pre naše oddelenie 3D animácie alebo hoci aj postprodukcie, postaráme sa o to. Vy poviete, my urobíme – a čakať to na vás bude priamo tu!!


media Video & Audio

Nástroje využívajúce technológie pre zobrazovanie videa, animácie alebo grafického dizajnu na utvorenie ilúzie pohybu či premeny. Pri použití v multimediálnych produktoch sa pohybová grafika často kombinuje so zvukom.

Sto Solutions má vybavenie, pomocou ktorého na zákazku naaranžuje akýkoľvek zvuk, zvukovú slučku alebo celú skladbu v akomkoľvek žánri. Konkrétny výtvor potom môže byť včlenený do vašej prezentácie alebo webovej stránky.          

flash Interaktivita vo flashi

Flash je fenomén v rámci fenoménu, ktorý na webové stránky priniesol život. Táto platforma je zodpovedná za drvivú väčšinu animovaného obsahu na webstránkach z celého sveta. Umožňuje tiež prehrávať video priamo na webových stránkach.

3d 3D Animations

Sto Solutions vytvára 3D modely vysokej kvality zo skíc, vytlačených ručných kresieb, fotografií, ilustrácií alebo CAD výkresov.

Tvorba vysokokvalitných a fotorealistických obrázkov, ktoré klientom umožnia vizualizovať svoje produkty, patrí k našej škále schopností, pre ktorú sme stále odmeňovaní skvelými recenziami našich zákazníkov.

Web design and development London
fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok