Naše poslanie

Spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme zabezpečili kreatívne a inteligentne navrhnuté web stránky, ktoré zvýšia obrat.


Michael Duda Managing director, Flexiwood Ltd.

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Každá otázka bola zodpovedaná okamžite a vždy urobili niečo nad to, čo som od nich žiadal. Nimi navrhnutá a spustená web stránka bola presne tým, čo som chcel a ich služby urobili každučký krok celého procesu jednoduchým. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Junaid BhattiMarketing Director, 1001 Invention

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný StoSolutions za osobný prístup a vysokú úroveň podpory, ktorú ponúkli pred a po dokončení projektu.

Fero Danis Extreme construction Ltd, Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions… vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ako človek s hroznými skúsenosťami s predošlými web design spoločnosťami, táto skúsenosť vymazala všetky zlé spomienky. Ďakujem vám ešte raz.

HarunIMAJ, Managing director

StoSolutions pre nás urobila excelentnú robotu a bez zdráhania ich môžeme komukoľvek odporučiť. Čo sa týka kvalitného web designu, tím nám poskytol výborné rady a podporu. Ďakujeme mnohokrát!

Anita August - Chief Executive Safe for All CIC

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Môžeme sa za nich zaručiť, že sa zmestia do stanoveného rozpočtu a hotový produkt naplní vaše očakávania. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Solar CycleMusic producer

StoSolutions boli veľmi ochotní a plní nápadov pri návrhu web stránky, ktorá mala vyriešiť moje potreby. Ako umelec som zháňal niečo jednoduché a príťažlivé, čo zasiahne moje cieľové publikum. Bez váhania ich môžem odporučiť každému. Ďakujem vám.

fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok