Tvorba a vývoj web stránok.

SEO optimalizácia webstránok – váš kľúč k úspechu.

16 Oct. 2010
Napísal Rado | Uvedené v: SEO - Optimalizácia webu | | no comments

Najčastejšia požiadavka našich zákazníkov je dostať ich web stránku na prvé miesto vo vyhľadávačoch. Každá spoločnosť chce dosiahnuť úspech. Cieľom je prejsť dvermi k úspechu. Mnohí tieto dvere vylamujú, ale… myslíte si, že existuje nejaký kľúč? Elitná jednotka StoSolutions ho našla! Tajomstvo úspešnej web stránky spočíva v SEO optimalizácii pre vyhľadávače.

Nepochybne veľmi veľký vplyv má aj samotný webdesign a vývoj web stránky. Musí spĺňať pravidlá prístupnosti, aby bola dostupná všetkým užívateľom. Platí zásada, že nesmiete nechať užívateľa premýšľať – na web stránke sa musí orientovať bez cudzej pomoci.  Ak chcete zaujať, webdesign musí mať nádych originality. Ale… načo vám bude špičkový webdesign, vymakaný CMS alebo  internetový obchod… keď o vás užívatelia nebudú vedieť? Dostávame sa k problematike SEO. Prečo by ste mali investovať do SEO? Pretože vďaka SEO sa o vás svet dozvie a je to práve SEO, čo začne vaše produkty či služby predávať!

Je to ako keď si postavíte stánok s hotdogmi v ľudoprázdnej štvrti. Tržba bude len vtedy, keď o vás zakopne náhodný okoloidúci… Ale prečo nechávať veci na náhodu? SEO je zbraň, vďaka ktorej dáte užívateľom o sebe vedieť a dovediete ich bezpečne až k vašej web stránke. StoSolutions poskytuje služby v oblasti SEO a marketingu už roky, preto veľmi dobre vieme, čo majú vyhľadávače radi a ako pomocou SEO dostať vašu web stránku na vrchol. Je tu ale niekoľko vecí, ktoré si musíte ujasniť VY.

Na samom začiatku SEO stratégie je výber kľúčových slov, zamerania web stránky a ich konkurenčná výhoda. Aj keď s počiatočnou analýzou a výberom kľúčových slov pre SEO vám môžeme pomôcť, posledné dve veci by ste mali ovládať najlepšie hlavne vy. Keď už máte v týchto veciach jasno, môžete nám napísať a my vám navrhneme SEO stratégiu pre zvýšenie a udržiavanie návštevnosti vášho internetového sídla.

Kľúčom k úspechu bolo, je a vždy bude SEO – optimalizácia pre vyhľadávače. Ak chcete vyskúšať jej silu, kontaktujte nás. My vám ukážeme, ako využiť popri vývoji web stránky SEO vo váš prospech.


: , ,

Comments are closed.

fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok