solutions

Tvoríme bezchybné, moderné návrhy webových stránok na mieru. Web stránky sú vyvíjané v inteligentnom CMS-kóde a sú SEO friendly.


V dnešnej dobe je pre podnikanie nevyhnutné mať vlastný priestor na webe. Bez webovej stránky firma riskuje, že stratí milióny potenciálnych zákazníkov. Keď máte webstránku, ľudia majú kedykoľvek k dispozícii informácie o vašich produktoch a službách. Dôležité je vedieť, že stránka pracuje vo váš prospech 24 hodín denne 7 dní v týždni. My sme spoločnosť zameraná na dizajn a vývoj webstránok s veľkými skúsenosťami. Dokážeme vám vytvoriť dokonalú obchodnú stránku, ktorá pre vás bude pracovať.


web design Tvorba web stránok

Internet je miesto, kde sa veci neustále menia a trendy určujú, čo je v kurze a čo nie. Naše vývojárske balíčky umožnia, aby vaša webová stránka tieto trendy sledovala a bola neustále v kurze – teda vyhľadávaná, zaujímavá pre ľudí. Náš tím web dizajnérov vám na zákazku vytvorí webovú stránku s využitím technológie, ktorá je najvhodnejšia pre vašu firmu a zároveň i vašu webstránku.

S našimi klientmi spolupracujeme, aby sme vytvárali kreatívne, inteligentne navrhnuté webové stránky, ktoré si rozumejú so SEO. Takéto stránky menia návštevníkov na zákazníkov. Naše návrhy stránok sú bezchybné, pútavé, moderné a jednoduché na použitie. To znamená, že vaši zákazníci si vašu webovú stránku obľúbia a budú sa na ňu znova a znova vracať.

web development Web Development

V poslednej dobe sú stále obľúbenejšie online softwarové aplikácie, či už vo forme služieb poskytovaných zdarma alebo celého produktového radu. Na zákazku dokážeme vyvinúť online systém, ktorý vaším zákazníkom umožní uzatvárať vami obchody jednoduchou cestou. CMS vám dá možnosť spravovať, nahrádzať, upravovať, pridávať alebo mazať akýkoľvek obsah na stránke už jestvujúcim návrhom. Tieto funkcie môžu individuálne používať a ľahko zvládnuť samotní zákazníci.

Všetky naše aplikácie orientované na web majú zabezpečený profesionálny CMS ato buď prostredníctvom open-source produktov ako WordPress, Joomla, Drupal alebo CMS riešenia pre vašu firmu, ktoré vám vytvoríme na zákazku.

ecommerce E-commerce - eshop

Takže ste získali vašu novú webovú stránku. Online dopyt po predmete vašej činnosti stúpa a vy na zvýšenie prílevu návštevníkov a následne i predaja potrebujete riešenie v oblasti elektronického obchodu (e-commerce). Naše riešenia v tejto oblasti sú vytvárané na zákazku, sú špecializovaného zamerania a vybavené najvyššou možnou úrovňou internetovej bezpečnosti.

Bez riešení z oblasti e-commerce nebudete môcť s vašimi zákazníkmi jednať individuálne tak, ako by ste ich osobne sprevádzali ich transakciami. Bezpečnosť je tu hlavným heslom – vaši zákazníci sa na vašej webovej stránke budú cítiť bezpečne a to znamená, že budú spokojne utrácať. Všetky vaše riešenia sú plne integrované do súčasných pokladničných a platobných systémov, vrátane PayPal, Google Checkout a Sage Pay.

wordpress Wordpress, Joomla...

Väčšinu webových aplikácií je možné vyvíjať a dodávať s profesionálnym CMS.

WordPress je najpopulárnejší open-source redakčný systém (Content Management System – CMS), ktorý je zdarma. Používa sa prevažne na webových stránkach, ktoré publikujú blogy. Je obľúbený pre svoju funkciu prídavných pluginov všeobecne nenáročné použitie. Wodpress používa asi 12% najväčších webových stránok sveta.

Joomla je ďalší zdarma poskytovaný open-source redakčný systém. Používa sa na tvorbu tak jednoduchých stránok ako aj Celkovo sa využíva na tvorbu jednoduchých stránok ako aj komplexných webových riešení.

Drupal je open-source CMS poskytovaný zdarma. Je cenený pre svoj robustný základ – mnoho funkcií v jednom balíku. Najmenej 1% webových stránok z celého sveta ho používa ako back-end systém.

seo SEO

Pokiaľ sa chcete zviditeľniť na radaroch vyhľadávacích enginov, je nutné, aby mala vaša webová stránka spoločnosti tú správnu optimalizáciu Získajte zdarma možnosť nasmerovania prílevu návštevníkov internetu na vašu stránku – získate tým ďalších potenciálnych zákazníkov.

Sto Solutions za vás vykoná všetky náročné činnosti, cieľom ktorých je umiestnenie vašej webstránky na najvyšších priečkach vyhľadávania obľúbených internetových vyhľadávačov, ako sú Google, Yahoo, MSN a iné.

email marketing Email marketing

Dobrý email marketing dokáže naozaj zlepšiť vašu zákaznícku bázu a váš obrat.

Náš tím pre vás zostaví vynikajúci email-marketingový balíku kedykoľvek ho budete potrebovať. Zaistí vám, že z vášho zoznamu dostanete čo možno najviac.

Vývoj priamych nástrojov e-marketingu využíva elektronickú poštu na účinný prenos vašich správ k cieľovej audiencii. Takáto pošta ich podporí vo vernosti ku značke, motivuje ich k ďalšej kúpe alebo pritiahne nových zákazníkov.

Web design and development London
fabook twitter youtube linkedinn
go to top

Web design and development London Spojte sa s Nami


Môžeme vám pomôcť s vašim projektom. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu alebo cenový odhad.


Tel : +421 907 091 335

email: info@sto-solutions.sk

skype: Sto-solutions

Pripojte sa do RSS feed rss feed

Webdesign a internetovy obchod Povedali o nás

1001 Inventions spustila ich Young Inventors Competition v máji 2010. Sto Solutions zabezpečila rýchlu, efektívnu službu a napriek nedostatku času bola naša nová web stránka spustená ešte pred začiatkom súťaže. Sme veľmi vďačný

Junaid Abbas Bhatti - Marketing

StoSolutions nám poskytla profesionálne služby očakávanej kvality. Boli neuveriteľne ochotní a prístupní počas celého vývoja našej web stránky. Ďakujeme vám veľmi pekne, StoSolutions!

Anita August - Chief Executive

Už od prvého kontaktu so StoSolutions až po uvedenie web stránky do ostrej prevádzky poskytovala StoSolutions výborné služby a preukázala sa ako excelentná spoločnosť, s ktorou sa excelentne spolupracovalo. Veľmi pekne ďakujem za vašu pomoc.

Michal Duda - Managing director

Ďakujem vám, StoSolutions... vždy ste ma udržiavali v obraze a reagovali okamžite na moje požiadavky. EXCELENTNÝ a moderný design a vývoj! Ďakujem vám ešte raz.

Fero Danis – Extreme construction

© 2010 Sto Solutions All Rights Reserved | site map | tvorba web stránok | e-shopy | redakčný systém (CMS) | tvorba www stranok